SH Tuřany

Florbal Rosice

FBC Gepardi Brno Yellow

10:3

Branky a nahrávky: 02:11 Poledňa (Niederhafnerová), 05:21 Fiala (Řehák), 12:40 Kroutil (Poledňa), 14:26 Král (Wűnsch), 16:32 Král, 20:51Král (Matal), 21:01 Kroutil (Fiala), 27:12 Řehák, 270:35 Poledňa (Kroutil), 27:45 Kroutil (Poledňa) - 18:11 Kokeš (Tauvinkl), 25:44 Baláš (Šimoník), 34:41 Tauvinkl (Kokeš) .
Florbal Rosice: 7 Ondřej Wűnsch, 13 Pavel Matal, 15 Filip Baláš, 18 Filip Hanuš, 19 Jan Poledňa, 21 Šimon Řehák, 22 Václav Posádka, 44 Martin Bělohradský, 57 Vojtěch Král, 59 Tobiáš Kroutil, 69 Václav Švec, 78 Dan Fiala, 88 Elena Niederhafnerová
FBC Gepardi Brno Yellow: 8 Jakub Tauvinkl, 12 Adam Šimoník, 15 Vladimír Škil, 16 Jan Kokeš, 22 Jan Maňas, 24 David Palásek, 25 Ondřej Mašek, 37 Miroslav Baláš, 76 Ondřej Remeš, 98 Pavel Tomšíček

První zápas sehrál tým yellow proti týmu Florbal Rosice. Od začátku zápasu bylo vidět, že Rosice jsou silnějším týmem a budou udávat tempo hry. Naši kluci skvěle bojovali a snažili se vyrovnat tempu Rosic, ale bohužel to nestačilo a tudíž první třetina dopadla stavem 2:0 pro Rosice.

Druhá třetina probíhala podobným stylem, jen bohužel soupeři napadalo víc gólů do naší brány, kam se na oba zápasy postavil Davča Flekač.

Do třetí třetiny jsme nastoupili mnohem aktivněji a začali jsme soupeře napadat. To pomohlo k dvěma gólům které jsme vstřelili během této třetiny. Poprvé za starší žáky se v tomto zápase trefil Mira Baláš, kterému gratulujeme.