SH TJ Znojmo

FBC Gepardi Brno Yellow

TROOPERS Black

2:3

Branky a nahrávky: 5:52 Mašek, 9:08 Swiač (Macháček) - 12:43 Strnad (Ponechal), 13:03 Tomanec (Makyča), 32:25 Makyča (Zeman) .
FBC Gepardi Brno Yellow: 8 Jakub Tauvinkl, 15 Vladimír Škil, 21 Vojtěch Malík, 22 Jan Maňas, 25 Ondřej Mašek, 28 Jan Macháček, 30 Daniel Swiač, 82 Jakub Šenkýř, 83 Radim Bočel, 98 Pavel Tomšíček
TROOPERS Black: 7 Alex Ponechal, 9 Jakub Zeman, 15 Kryštof Kašparovský, 22 Erik Skříšovský, 37 Anton Prévot, 42 Jakub Sedlák, 59 Václav Makyča, 60 Matyáš Tomanec, 61 Jakub Drahný, 66 Michal Kopřiva, 98 Lukáš Strnad

Do druhého zápasu jsme nastoupili plní energie a odhodlání. Hned po deseti minutách hry jsme vedli 2:0. Bohužel ke konci první třetiny stihli Troopers snížit na jednobrankový rozdíl a hned v druhé minutě druhé třetiny vyrovnat. Následovala pasáž šancí na obou stranách, ale i díky výborným zákrokům Martina Procházky v bráně, byl zápas vyrovnaný. Do konce zbývaly pouhé tři minuty, ale bohužel zápas rozhodla střela Troopers, která ukončila zápas za stavu 2:3.