SH Tuřany

FBC Gepardi Brno Blue

Florbal Hodonín

3:6

Branky a nahrávky: 10. René Trojan, 13. Šimon Eleder, 24. Šimon Eleder - 5. Lukáš Kolínek, 9. Šimon Brovják, 10. Viktor Běloch, 11. Lukáš Kolínek, 22. Lukáš Kolínek, 35. Teodor Žďárský. Rozhodčí: Michal Havelka - Pavel Rýznar. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení:0:0 .
FBC Gepardi Brno Blue: Voda - Novotný, Podolský, Borkovec, Matula - Bartoš, Mazáč, Eleder, Ondráček, Trojan, Lojek.

Na druhý zápas tohoto sobotního dne jsme se dobře připravili analýzou nedostatků z prvního zápasu. Znojmo proti nám nastoupilo jako dopředu známý vítěz, ale nás to nijak nevyděsilo. Po bojovné první třetině jsme prohrávali 0:2, nicméně jsme se nevzdali a do druhé třetiny jsme nastoupili ještě odhodlanější s výsledkem něco udělat. S neskutečným nasazením a důrazem se nám podařilo snížit skóre na jednu branku (1:2) a uvědomit si, že zápas ještě není prohraný. V poslední třetině tohoto dne jsme předvedli náš doposud nejlepší výkon a po dechberoucím výkonu jsme dokázali minutu a půl před koncem převzít vedení za stavu 3:2 a tento výsledek udržet až do konce.