Ostrava Cup

Junior Ostrava Cup

Ostrava cup !!! je florbalový turnaj v Ostravě, který letos zažije už svůj čtrnáctý ročník.Tento turnaj je po turnaji Czech Open druhým největším a nejvyhledávanějším florbalovým turnajem v České republice. Turnaj se hraje ve dvou po sobě jdoucích víkendech v průběhu měsíce června. První víkend soupeření je zaměřen na nejmladší hráče. Ve čtyřech kategoriích (elévové, mladší žáci, starší žáci a dorostenky) soupeří týmy o vítězství ve Ostrava cup Junior. Následující týden pokračuje florbalová mánie hlavním turnajem Ostrava cup !!! za účasti 60 týmů v kategoriích mužů, žen a juniorů
OSTRAVA CUP 2021 se bude konat ve dnech 03.06.2022 - 05.06.2022.

.

Gepardi patří mezi pravidelné účastníky tohoto turnaje, v posledních dvou letech se díky přesunu konání do letních měsíců mohly zúčastnit jen týmy nejmladších. Letos tomu však bude jinak a do Ostravy by měly zamířit všechny kategorie od dorostu níže.

Oficiální web turnaje Junior Ostrava Cup

Archiv článků z Junior Ostrava Cupu

Ostravské hry

Juniorka by měla letos hájit čest Gepardů na Ostravských hrách, které se uskuteční o týden dříve, tedy 27.05.2022 - 29.05.2022. Bude se jednat o premiérovou účast Gepardů na tomto turnaji a je možné, že v příštích letech se právě na tomto turnaji objeví také jiné kategorie.

Oficiální web Ostravských her