SH TJ Znojmo

TJ Znojmo LAUFEN CZ

FBC Gepardi Brno Blue

5:6p

Branky a nahrávky: 06:40 Patrik Olej (Jakub Žižka), 06:46 Vojtěch Matula, 19:52 Patrik Olej (Jakub Žižka), 24:22 Matyáš Pospíšil (Jakub Žižka), 34:49 Michal Jedlička (Patrik Olej) – 07:43 Šimon Jelínek (Josef Rejzek), 09:44 Šimon Jelínek (Tomáš Graffe), 18:25 Jáchym Ondráček, 31:30 Jáchym Ondráček (Šimon Jelínek), 31:41 Šimon Eleder (Radim Boček), PS Šimon Eleder06:40 Patrik Olej (Jakub Žižka), 06:46 Vojtěch Matula, 19:52 Patrik Olej (Jakub Žižka), 24:22 Matyáš Pospíšil (Jakub Žižka), 34:49 Michal Jedlička (Patrik Olej) – 07:43 Šimon Jelínek (Josef Rejzek), 09:44 Šimon Jelínek (Tomáš Graffe), 18:25 Jáchym Ondráček, 31:30 Jáchym Ondráček (Šimon Jelínek), 31:41 Šimon Eleder (Radim Boček), PS Šimon Eleder .
TJ Znojmo LAUFEN CZ: 73 Stanislav Čapoun, 48 Matěj Pokorný, 7 Jan Klíč, 8 Daniel Veselý, 12 Samuel Smejkal, 17 Jakub Žižka, 25 Matěj Mrázek, 30 David Sedlák, 42 Ondřej Bláha, 46 David Medek, 57 Vojtěch Matula, 70 Šimon Stegura, 71 Matyáš Pospíšil, 76 Patrik Olej, 78 Ondřej Eliáš, 79 Michal Jedlička, 88 Vojtěch Toufar
FBC Gepardi Brno Blue: 32 David Flekač, 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 83 Radim Boček, 86 Šimon Jelínek

V brzkých ranních hodinách se ve Znojmě starší žáci blue utkali s domácím celkem ze Znojma. Pro oba celky, které se nacházejí ve spodní části tabulky, se jednalo o zajímavou příležitost brát body, a tak si všichni slibovali vyrovnanou férovou bitvu. Zápas začali lépe domácí. Dvěma slepenými góly se dostalo Znojmo v sedmé minutě do vedení 2:0. Gepardi se ale nesložili a o chvíli později snížili na rozdíl jediné branky. Ke konci první třetiny byla gepardům nabídnuta přesilová hra, kterou se podařilo využít a do druhé třetiny se tak šlo za nerozhodného stavu. Druha třetina nabídla vyrovnanou hru, která přinesla po jednom vstřeleném gólu na obou stranách. Každý z týmu si také zahrál přesilovou hru, tentokrát ale obě zůstaly nevyužity. Zkraje třetí třetiny inkasovali Gepardi čtvrtý gól a když bylo o tři minuty později nařízeno trestné střílení ve prospěch Znojma, nevypadalo to s Gepardy dobře. V důležitý moment ale zasáhl výborně chytající David Flekač a dal tak Gepardům naději i důležitý impulz do zbytku zápasu. O čtyři minuty později bylo totiž mnohem veseleji, a to když se Gepardům podařilo vsítit dvě branky v rozmezí 11 sekund a vítězství tak bylo na dosah ruky. Minutu a deset sekund před koncem zápasu se ale Znojmu podařilo vyrovnat a zápas tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich exceloval brankář gepardů David Flekač, který za svá záda nepustil ani jeden míček. Na druhé straně se trefil Šimon Eleder a tak i druhý zápas se Znojmem skončil vítězně pro Brno.