SH TJ Znojmo

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

FBC Gepardi Brno Blue

15:4

Branky a nahrávky: 7. Viktor Běloch, 10. Matěj Hrnek, 17. Viktor Běloch, 18. Viktor Běloch, 18. Viktor Běloch, 19. Viktor Běloch, 22. Matěj Hrnek, 28. Matěj Ryška, 29. Matěj Hrnek, 30. Matěj Hrnek, 31. Pavel Labaj, 32. Matěj Hrnek, 34. Matěj Hrnek, 35. Pavel Labaj, 36. Matěj Hrnek - 3. Jáchym Ondráček, 11. Tomáš Graffe, 29. Jáchym Ondráček, 32. Viktor Hubený . Rozhodčí: Petr Dušek - Lukáš Krejčiřík .
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín: 6 Matěj Ryška, 10 Dominik Půček, 12 Erik Hrabovský, 14 Matyáš Hanzalík, 20 Viktor Majtán, 24 Pavel Labaj, 36 Marek Šimkovič, 41 Viktor Běloch, 69 Matěj Hrnek, 86 Dominik Navrátil
FBC Gepardi Brno Blue: 2 Josef Rejzek, 4 Jáchym Ondráček, 7 Ondřej Remeš, 9 Michal Mazáč, 17 Filip Borkovec, 22 Jan Maňas, 40 Šimon Eleder, 61 Tomáš Graffe, 64 Viktor Hubený, 86 Šimon Jelínek, 98 Pavel Tomšíček

Ve druhém zápase čekal na Gepardy soupeř z Hodonína. Do zápasu se podařilo vstoupit dobře a po dvou minutách se Gepardi ujali vedení. Během první třetiny nejprve Hodonín skóre otočil, ale v závěru první části se Gepardům ještě podařilo srovnat. Druhá třetina byla ale část zápasu, která se mohla srovnávat s druhou třetinou zápasu s Otrokovicemi. Bohužel se nepovedlo nic a Gepardi třetinu prohráli 0:5. V tuto chvíli už bohužel došly Gepardům fyzické i morální síly a celá hra se rozpadla. Ve třetí třetině se sice podařilo vstřelit dva góly, ale soupeř přidal dalších 8 a do Brna se tak Gepardi vraceli s dalším nepěkným výsledkem 4:15.