FBC Gepardi Brno Blue

4:4

Branky a nahrávky: 3 x Mazáč M., Mazáč D .

FBC Gepardi Brno Blue: Flekač – Boček, Kokeš, Tomšíček, Rejzek – Jelínek, Macháček, Mazáč D., Tauvinkl, Mazáč M., Swiač, Malík

Před třetím zápasem jsme si s klukama říkali, že nás dnes čeká nejtěžší soupeř, protože družstvo Gulíků zde dnes hrálo výborné zápasy. Zápas hned od začátku byl ve velikém tempu. K výraznému ohrožení branky nedošlo však ani na jedné straně. Přesto utkání bylo velice pohledné. V závěru poločasu jsme řádně nepokryli soupeřův volný uder a nechali jej otevřít skóre. O přestávce jsme si s klukama řekli, jak hrát dál a že musíme zlepšit rozehrávku. Druhá půle byla stále ve stejně rychlém tempu. Kluci se tlačili dopředu, ale stále bez kýženého úspěchu. Soupeř pak po nepokryté přihrávce před bránu a zaběhnutím za naši obranu zvýšil na 3:0. Pak jsme se konečně prosadili i my před bránou soupeře. Po chybné rozehře získal míček soupeř, který z dobré pozice nezaváhal a opět zvýšil skóre. To se už začal blížit konec zápasu a s námi to nevypadalo dobře. Kluci ale nesložili zbraně. Michal Mazáč vybojoval míček před bránou soupeře a snížil. Následně po střele Daniela Swiače dorazil míček ze vzduchu za gólmanova záda David Mazáč. Michal Mazáč pak opět obral rozhozeného soupeře o míček před bránou a skóre srovnal. Na obrat nám již nestačil čas, ale remíza se jeví jako velice spravedlivá k průběhu zápasu. Kluci ukázali velký charakter a touhu otáčet zápasy. Tento zápas nám ukázal na čem musíme pracovat, ale také, že tento tým začíná být opravdu silný.