ZŠ Čejkovická

FBC Gepardi Brno Blue

FBO Orel Boskovice

13:0

Branky a nahrávky: Ondráček 3x. Jelínek 2x, Mazáč 2x, Malík, Hubený, Rejzek, Tomšíček, Kokeš 2x .
FBC Gepardi Brno Blue: Flekač – Boček, Kokeš, Tomšíček, Rejzek – Jelínek, Ondráček, Macháček, Malík, Mazáč, Hubený

Po krátké pauze Gepardi nastupují do dalšího zápasu. Tentokrát proti Boskovicím. Soupeř dojel v počtu 8 hráčů do pole. Naši výhodu ovšem mazal zápas, který před chvílí skončil. Soupeř od úvodu ukazoval, že se chce prezentovat defenzivním florbalem. Gepardi ovšem několika povedenými akcemi ukázali, že to stačit nebude a vedli po první třetině 5:0. Mohlo to připomínat první utkání ovšem zde se Gepardi nechali malinko uspat a přizpůsobili se v tempu soupeři. Do třetí třetiny proto zkoušíme oživit hru prohozením postů. Hráči to museli chvíli zpracovat, protože někteří byli v obraně či útoku téměř poprvé. Hru se podařilo oživit, a i díky tomu jsme upravili skóre na konečných 13:0. Davča Flekač si tedy připisuje už třetí čisté konto v řadě.