ZŠ Čejkovická

K1 Florbal Židenice Pink

FBC Gepardi Brno Blue

0:18

Branky a nahrávky: Mazáč 6x, Ondráček 5x, Hubený 3x, Boček, Jelínek, Macháček 2x .

FBC Gepardi Brno Blue: Flekač – Boček, Kokeš, Tomšíček, Rejzek – Jelínek, Ondráček, Macháček, Malík, Mazáč, Hubený

Domácí družstvo ze Židenic bylo v o něco větším počtu než naši kluci. Možná se to mohlo zdát jako nevýhoda s ohledem na 3 třetiny. Kluci ovšem od úvodu zápasu ukazovali, kdo bude na hřišti pánem. Židenice nestíhali od úvodu zápasu. V první třetině Gepardi předváděli rychlý a útočný florbal, což jim přineslo pohodlné vedení 5:0. Do druhé třetiny vstoupili s pokynem přidat více na kombinaci, a to ihned začali plnit. Skóre jen a jen navyšovali na konečných 18:0. Třešničkou na dortu bylo další čisté konto. Bohužel i zde se ukázalo, že 3x12 je příliš, a proto bylo skóre, tak vysoké.