Starší žáci
22.02.2022

Jasná výhra nad Hornety

Zbyněk Matýsek
Druhé vítězství v sezóně si připsali starší žáci v zápase s tradičním soupeřem letošní sezóny.
2021-2022 | JM liga, 18. kolo
20. 2. 2022, 11:20 hod.
SH Čejkovická

Hornets Brno ZŠ Horní

10:6

Branky a nahrávky:2. Šimon Eleder, 5. Šimon Eleder, 10. René Trojan, 16. Štěpán Rolinek, 18. Šimon Eleder, 27. Michal Matýsek, 27. Michal Matýsek, 28. Michal Matýsek, 31. Šimon Eleder, 36. Michal Matýsek - 3. Jiří Šafránek, 8. Patrik Salvet, 12. Jan Pechan, 14. Jiří Šafránek, 22. Patrik Salvet, 24. Matouš Slováček . Rozhodčí:Jan Gistr - Filip Plaček . Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Voda - Matula, Rolinek, Veleba, Novotný, Boček - Pilát, Matýsek, Lojek, Podolský, Trojan, Eleder, Ondráček, Mazáč, Pavlík.
Hornets Brno ZŠ Horní: Macek - Tichý, Černoch, Pella, Janíček, Pechan, Pacal, Slováček, Salvet, Dvořák, Brtník, Šafránek

Úvod zápasu tentokráte patřil Gepardům, kteří se ve druhé minutě dostali do vedení. Horneti ale ihned kontrovali. A takový byl obraz hry celou první třetinu. Gepardi byli aktivní, o hodně aktivnější než první zápas, ale Horneti vždy za krátkou dobu našli recept, jak překonat jejich obranu a vyrovnat stav utkání.

V úvodu druhé tetiny se Horneti poprvé dostali do vedení a byli to tentokrát Gepardi, kdo tahal za kratší konec. Střelou ze střední vzdálenosti ale Gepardi vyrovnali a do dvou minut se opět dostali do vedení. Dlouho se z něho neradovali, do konce druhé třetiny Horneti dvěma brankami převrátili zápas na svou stranu.

Asi nikdo nečekal, co se stane ve třetí třetině. Všichni očekávali podobnou přetahovanou, jako v prvních dvou třetinách, ale třetí třetina se hrála v jasné převaze Gepardů. Ve dvacáté osmé minutě třemi brankami otočili zápas a prakticky zlomili naděje soupeřů. Do konce zápasu pak přidali Gepardi ještě dvě branky a radovali se z naprosto zaslouženého vítězství

Zbyněk Matýsek Kluci odehráli nejlepší zápas této sezóny. Byla tam bojovnost, hlad po gólech, prostě všechno, co po nich chceme, Skvělé bylo, že se nenechali zviklat vedením soupeře a šli si pro zaslouženou výhru.