Starší žáci
21.02.2022

Rozhodl začátek

Zbyněk Matýsek
Hala na čejkovické byla svědkem dalšího zápasu Gepardů v kategorii starších žáků.
2021-2022 | JM liga, 17. kolo
20. 2. 2022, 09:00 hod.
SH Čejkovická

K1 Florbal Židenice

9:5

Branky a nahrávky:1. Petr Svoboda, 7. Ivan Drtil, 11. Ivan Drtil, 17. Ivan Drtil, 19. Ivan Drtil, 21. Ivan Drtil, 22. Ondřej Loudil, 22. Tomáš Mezera, 29. Petr Svoboda - 12. Michal Matýsek, 17. Michal Matýsek, 18. Michal Matýsek, 30. Michal Matýsek, 34. Michal Matýsek; . Rozhodčí: Jan Gistr - Filip Plaček. Vyloučení:0:1 . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
K1 Florbal Židenice: Starý - Novák, Válek, Vaněrek, Caha, Drtil, Jahoda, Loudil, Mezera, Svoboda
FBC Gepardi Brno: Voda - Matula, Rolinek, Novotný, Veleba, Boček - Pilát, Matýsek, Lojek, Ondráček, Mazáč, Eleder, Podolský, Trojan, Pavlík

Židenice nic neponechaly náhodě a hned do utkání vstoupily aktivně. Gepardům první branka vzala doslova vítr z plachet a ke slovu se dostali až v poslední minutě první třetiny.

Až do poloviny druhé třetiny se zdálo, že z jednostranného zápasu se tane drama, protože Gepardi postupně zlepšovali svoji hru a snížili na rozdíl jediné branky. Bohužel od 19.minuty nastal "blackout" ve hře Gepardů a Dan Voda lovil 4x míček ze své sítě.

Třetí třetinu přidali Židenice devátou branku a Gepardi ještě dvěma snížili. Ovšem na výsledku zápasu se již nic nezměnilo. Co stojí za zmínku,tak všechny branky Gepardů vstřelil jeden hráč (Michal Matýsek), u Židenic měl zase jeden hráč (Ivan Drtil) prsty ve všech branách s bilancí 5+4.

Zbyněk Matýsek (trenér): Obrovská škoda, na zápas jsme si věřili. Bohužel první branka s námi nešťastně zamávala. Je smutné, že produktivitu obstaral jeden hráč, ale u soupeře to bylo to stejné. Snad se dáme dohromady a odpolední zápas bude o něčem jiném.