FBC Gepardi Brno Yellow

3:2

Branky Gepardů: .David Mazáč, Samuel Kondýsek

FBC Gepardi Brno Yellow: Flekač – Halva, Vašek, Palásek, Kokeš - Kondýsek, Malík, Škil, Mazáč, Macháček, Tauvinkl

Na závěr jsme se utkali s domácími. Do brány se vrátil David Flekač, který skvělými zákroky držel naše kluky. Ti k tomu přidali skvělý pohyb v obraně i útoku. Poločasové skóre 0:1 dávalo naději do druhé půle.

Ve druhé půli jsme začali aktivněji napadat rozehrávku soupeře. Toto se nám vyplatilo a vstřelením dvou rychlých gólů po sobě jsme se poprvé v dnešním dni ujali vedení. Toto nám bohužel dlouho nevydrželo a po chybě v naší obraně soupeř srovnal skóre. Ke konci na naše kluky doléhala i únava a tak bohužel nadějnou remízu neudrželi.

Prohra po předvedeném dobrém výkonu byla pro kluky trochu krutá.

Zdeněk Mazáč (trenér): Do tohoto turnaje jsme vstupovali s vědomím, že všichni soupeři jsou s vyššího výkonnostního koše. Navíc, vzhledem k nemocem, bylo mužstvo z větší části složeno z elévů. I tak předvedená hra dala příslib do budoucna a kdybychom se vyvarovali zbytečných chyb, tak i výsledky prvních dvou utkání mohly být přijatelnější. Oceňuji zlepšený výkon v posledním utkání, kdy po většinu zápasu se klukům dařilo plnit pokyny a svým výkonem byli více než důstojným soupeřem svému protivníkovi.