SH Tuřany

FBC Gepardi Brno Yellow

Florbal Hodonín

5:3

Branky Gepardů: Jáchym Ondráček - 2, Viktor Hubený, Michal Mazáč, Samuel Kondýsek.
FBC Gepardi Brno Yellow: Flekač – Halva, Rejzek, Vašek, Palásek, Kokeš – Maňas, Ondráček, Tauvinkl, Swiač, Mazáč D., Kondýsek, Mazáč M, Macháček, Hubený

Poslední turnaj letošního roku jsme pořádali v hale v Tuřanech. Prvním soupeřem našich kluků bylo družstvo z Hodonína. Od začátku byl soupeř aktivnější a důraznější. Naši kluci ale spolehlivě bránily a ničily útočící snahy soupeře. Postupně jsme se také osmělili i dopředu, Jako první jsme se radovali ze vstřeleného gólu my. Následně jsme ustáli oslabení za hru hlavou a tak poločasové skóre bylo 1:0 pro náš tým. Druhý poločas opět začal soupeř aktivněji a podařilo se mu vyrovnat. Naši kluci kontrovali vstřelením dvou gólu za sebou. Soupeře to však nesložilo a dvěma góly po sobě opět skóre srovnal. My jsme ale trpělivě zvládli koncovku, kdy dvěma góly jsme nakonec zvítězili v zápase.