SH Tuřany

F.A.T.R. Dubňany Škorpioni

FBC Gepardi Brno Yellow

2:12

Branky Gepardů: Jáchym Ondráček - 5, Viktor Hubený - 4, Jan Macháček - 2, Nicolas Halva.

FBC Gepardi Brno Yellow: Tauvinkl – Halva, Rejzek, Vašek, Palásek, Kokeš – Maňas, Ondráček, Flekač, Swiač, Mazáč D., Kondýsek, Mazáč M, Macháček, Hubený

V dalším zápase jsme se střetli ze soupeři z Dubňan, se kterými jsme v posledním kole prohráli. Hned od počátku bylo jasné, že stejný výsledek dnes nedopustíme. Soupeře, který byl patrně oslaben, měl jen 9 hráčů do pole, jsme od začátku utkání zatlačili aktivní hrou. Tato hra slavila úspěch a góly se vršily na naší straně. Soupeřovi výpady likvidovala obrana či výborný gólman. Poločasový účet se uzavřel na stavu 7:0. Až ve druhém poločase se na začátku podařilo soupeři vstřelit gól. Na obrazu hry to ale nic neměnilo. Stále jsme byli lepším týmem na hřišti. Góly padaly opět do soupeřovi sítě. Až ke konci za již rozhodnutého stavu vstřelil soupeř svůj druhý gól. Na výsledku to však již nic nezměnilo.