SH Tuřany

FBC Gepardi Brno Yellow

FBC Valtice

10:6

Branky Gepardů: Jáchym Ondráček - 4, Viktor Hubený - 2, Michal Mazáč - 2, Samuel Kondýsek, Jan Kokeš .
FBC Gepardi Brno Yellow: Flekač – Halva, Rejzek, Vašek, Palásek, Kokeš – Maňas, Ondráček, Tauvinkl, Swiač, Mazáč D., Kondýsek, Mazáč M, Macháček, Hubený

V posledním zápase jsme se utkali se soupeři z Valtic. V zápase jsme se rychle ujali vedení 2:0, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř pomalu přebíral aktivitu. Byl rychlejší a důraznější. Naši kluci vypadli z tempa a soupeř toho nemilosrdně využil. Po našich chybách vstřelil tři góly za sebou, čímž skóre otočil a uzavřel poločasový účet na 3:2 ve svůj prospěch. Do druhého poločasu jsme již vstoupili koncentrovaněji. Hned při prvním střídání jsme stav srovnali. Naší aktivní hrou jsme skóre otočili a dalšími třemi brankami po sobě soupeři odskočili. Následně jsme bohužel opět polevili a nechali si vstřelit gól soupeřem. Na závěr hra nahoru dolu střídala úspěchy na obou stranách, kdy naše družstvo v posledním utkání letošního roku bylo šťastnější.

Ohlasy
Zdeněk Mazáč (trenér): Do posledního turnaje v tomto roce jsme vstupovali s vědomím, že nás opět čekají nelehké zápasy. Naši kluci, ale tentokrát předvedli kontinuální výkony a slaví tři zasloužené výhry. Na závěr roku za trenérský tým Gepardů, děkuji klukům za odvedené výkony během první půle sezóny. Přeji krásné prožití vánočních svátků a do nového roku pevnou vůli a sílu v pokračování při práci na trénincích a zápasech a aby se i nadále florbalem hlavně bavili.