2021-2022 | 2.liga JMK, 7. kolo
20. 11. 2021, 00:00 hod.

FBC Dragons

5:4p

Branky a nahrávky: 17. Tadeáš Bednář, 26. Štěpán Novotný, 30. Štěpán Novotný, 41. Zdeněk Řehoř, N Vít Štěrba - 3. Martin Konvička, 16. Jan Šimeček, 18. Filip Švábík, 43. Martin Konvička. Rozhodčí: Matěj Kroča - Jan Ručka. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Chmela - O.Matula, F.Matula, Bednář, Gajdůšek, Jedlička - Dohnal, Řehoř, Novotný, Štěrba, Hrstka, Kuchař, Hochman
FBC Dragons: Černý - Křivánek, Kašpárek, Provazník, Švabík, Konvička, Jarošek, Půček, Šimeček, Navrátil, Kašný, Zloch

Dragons byli Gepardům vyrovnanějším soupeřem než Horneti, se kterými se Gepardi utkali v rámci tohoto turnaje první zápas. Už ve třetí minutě šli hráči Dragons do vedení a hubený náskok udrželi až do konce první třetiny. Brzy po zahájení druhé periody odskočili Gepardům na rozdíl dvou branek a i když minutu na to Tadeáš Bednář ostrou střelou snížil na jednobrankový rozdíl, za další minutu si vzali Dragoni dvoubrankové vedení zpět. Až před závěrem třetiny se aktivně hrajícím Gepardům, kteří pomalu přebírali otěže zápasu do svých rukou, podařilo srovnat stav utkání díky dvěma brankám Štěpána Novotného. Byl to kapitán Gepardů Zdeněk Řehoř, který pokračoval v tradici brzkých branek, kdo poslal Gepardy do vedení. Z něho se ale radovali necelé dvě minuty, soupeř krásnou střelou srovnal skóre. Po zbytek zápasu byla vidět vyrovnaná a taktická bitva, ve které žádný celek nerozhodl do konce třetí třetiny. O vítězi tak rozhodovaly samostatné nájezdy. Bonusový bod vybojoval pro Gepardy Vít Štěrba.