20. 11. 2021, 00:00 hod.

Hornets Brno ZŠ Horní

FBC Gepardi Brno

2:12

Branky a nahrávky: 10. Patrik Neterder, 14. Patrik Neterder - 12. Štěpán Novotný, 13. Štěpán Dohnal, 20. Vít Štěrba, 23. Tomáš Kuchař, 25. Štěpán Dohnal, 27. Tomáš Kuchař, 29. Vít Štěrba, 30. Zdeněk Řehoř, 37. Štěpán Dohnal, 39. Štěpán Dohnal, 39. Štěpán Novotný, 43. Vít Štěrba. Rozhodčí: Filip Plaček - Tomáš Slabý. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.
Hornets Brno ZŠ Horní: Doubek - Trávník, Červený, Neterder, Kratochvíl, Foltýn, Navrátil, Varo, Pacal, Vávra, Čermák, Pechan
FBC Gepardi Brno: Šikuta - O.Matula, F.Matula, Bednář, Gajdůšek, Jedlička - Dohnal, Řehoř, Novotný, Štěrba, Hrstka, Kuchař, Hochman

Opatrný začátek z obou stran nenaznačoval, že by se utkání mohlo jednoznačně zvrtnout. Ani branková přetahované v závěru první třetiny. Ovšem od druhé periody, konkrétně od její páté minuty, byl na hřišti již jen jeden tým. Gepardi pravidelně zvyšovali svůj náskok a jejich dominanci nejlépe vystihují dvě branky v poslední minutě druhé třetiny. Třetí třeina měla již pohodové tempo a Gepardi drželi tempo utkání pevně v rukou.