18.11.2021

Zápas o šest bodů vyzněl pro Slovácko

Lukáš Beránek
Juniorku čeká dlouhá přestávka a k poslednímu měření sil v kalendářním roce 2021 vyrazila v neděli na halu VUT
2021-2022 | 2.liga JMK, 11. kolo
14. 11. 2021, 10:30 hod.
CESA VUT II

FBC Slovácko

1:6

Branky a nahrávky: 23. Zdeněk Řehoř - 1. Ondřej Hikl, 19. Robin Hromeček, 21. Vít Ides, 23. Jakub Fišner, 32. Vít Ides, 39. Vít Ides. Rozhodčí: Petr Vystrčil - Petr Galasovský. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Zrza (Chmela) – Hladký (C), Blažek, Petřivalský, Kuchař J. – Kuchař T., Vicente, Mutina, Dohnal Š., Řehoř, Štěrba, Dohnal O.
FBC Slovácko: Číž D. - Hikl, Fišner, Ševčík, Číž J., Kaláč, Kucharovic, Uřičář, Ides, Kočenda, Bída, Hromeček

V dalším a zároveň posledním podzimním kole nás čekal soused z tabulky FBC Slovácko. Soupeř bohužel přijel v nejsilnější možné sestavě, kdy postavil první formaci hráčů s výjimkou (ročník 2002) + výborného brankaře.

Bohužel jsme soupeře dostali do hry hned v 1.minutě naší inkasovanou brannou. Ovšem ani tohle nás nezlomilo a odehráli jsme výbornou 1.třetinu, kdy nám chyběl pouze gól. Počet neproměněných šancí byl v řádech desítek. Obraz hry se neměnil po celé utkání. My zahazovali šance nebo trefovali výborného brankaře a soupeř bohužel svoje šance využíval. I tak to byl velmi povedený výkon a věřím, že na jaře to Slovácku vrátíme i s úroky a urveme si 3 body pro sebe.