18.11.2021

Loučení s rokem 2021 na vítězné vlně

Lukáš Beránek
Poslední soutěžní zápas sehrála juniorka proti Vsetínu a rozhodně se nejednalo o lehký zápas, rozdíl v umístění týmu v tabulce nebyl až tak patrný.
2021-2022 | 2.liga JMK, 12. kolo
14. 11. 2021, 13:30 hod.
CESA VUT II

Florbal Vsetín

4:6

Branky a nahrávky: 10. Rostislav Sicha, 12. Michal Stuchlík, 23. Adam Malčík, 27. Petr Chovančík - 2. Zdeněk Řehoř, 4. Štěpán Dohnal, 9. Tadeáš Mutina, 14. Adam Petřivalský, 32. Ondřej Dohnal, 39. Štěpán Dohnal. Rozhodčí: Jakub Kulhánek, Ladislav Plachý. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.
Florbal Vsetín: Matocha - Malčík, Polách, Klícha, Chovančík, Sicha, Dudek, Sekula, Stuchlík, Brázdil, Poláčková, Mynář
FBC Gepardi Brno: Chmela – Hladký (C), Blažek, Petřivalský, Kuchař J. – Kuchař T., Vicente, Mutina, Dohnal Š., Řehoř, Štěrba, Dohnal O., Zrza

Druhý zápas nás čekal proti poslednímu týmu v tabulce. Soupeř měl potíže na cestě, a proto přijel asi 15 minut před začátkem utkání. Nebyl rozcvičen. Bohužel u nás se díky tomu projevila laxnost na rozcvičce, protože jsme řešili, jestli už dojeli nebo ne. I tak jsme měli výborný start do utkání a v 9.minutě vedli už 3:0. Soupeř se ovšem nenechal a na konci třetiny svítilo skóre 4:2. Výkon se zvedal nám, ale i soupeři včetně opět vynikajícího brankaře, který chytal neuvěřitelné věci.

Druhou třetinu, i díky našemu polevení soupeř vyhrál 2:0 a stav utkání byl 4:4. Do třetí třetiny jsme však nastoupili aktivně a soupeře přehrávali. Naštěstí jsme prolomili i výborného brankaře a utkání vyhráli 6:4 i díky brance v oslabení! Nakonec průměrný výkon se šťastným koncem! Děkujeme také skvělým fanouškům za podporu. Bez nich by to určitě nešlo.

Lukáš Beránek (trenér): Tušili jsme, že to nebudou lehké zápasy. Můžeme být spokojeni se ziskem 3 bodů ze dvou zápasů. Udrželi jsme se v TOP4, což je předsezónní cíl a místo zaručující play–off. Výkony byly výborné a v obou zápasech jsme si splnili náš cíl. Věřím, že v příští konfrontaci s těmito soupeři už to bude 6 bodů na které určitě máme! Nyní nás čeká pauza během, které musíme pracovat na důležitých aspektech hry, které nás mohou posunout dále a zlepšit výsledky v druhé polovině sezóny!