Junioři
21.02.2022

Nečekaná, ale zasloužená, výhra přišla ve třetí třetině

Lukáš Beránek
V Tuřanech nastoupili gepardí junioři k dalšímu zápasu. V tomto měření sil nebyli favority, ale ve třetí třetině se svým soupeřem doslova zametli.
2021-2022 | 2.liga JMK, 17. kolo
20. 2. 2022, 09:00 hod.
SH Tuřany

FBC Gepardi Brno

K1 Florbal Židenice

7:3

Branky a nahrávky: 10. Štěpán Dohnal, 27. Tadeáš Mutina, 31. Zdeněk Řehoř, 32. Zdeněk Řehoř, 39. Zdeněk Řehoř, 42. Tadeáš Mutina, 42. Štěpán Trunda - 7. Simon Nobilis, 8. Pavel Zima, 19. Václav Hájek. Rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda. Vyloučení: 0:2 . Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Chmela (Zrza) – Vorba ©, Bednář, Blažek, Kuchař J. – Novotný, Dvořák, Mutina, Trunda, Dvořák, Dohnal, Štěrba, Vicente, Kuchař T.
K1 Florbal Židenice: Němčanský - Lošťák, Hájek V., Zima, Dřínovský, Peitl, Krahula, Pietropalo, Nobilis, Daniel, Žampachová, Hájek P.

Do utkání jsme šli s jasným cílem: zkusit potrápit druhý tým tabulky. To se nám ihned o úvodu dařilo na výbornou. Bohužel jsme rychle prohrávali 0:2, ale skvělý pressing a neustálý tlak na soupeře se nám začal vyplácet. Kluci si začali vytvářet šance a konečně také některé proměňovat. Po dvou třetinách ovšem prohráváme 2:3. Třetí třetinu začínáme přesilovkou, kterou rychle využíváme a je to 3:3! Nový začátek pro nás. Kluci zahráli parádní třetí třetinu, kde soupeře totálně zválcovali! Soupeř poté už nezvládal konec utkání, a proto bereme velmi důležité body!