21.02.2022

Zápas sousedů v tabulce vyzněl pro Dragony

Lukáš Beránek
Dramatickou zápletku přinesl druhý zápas tohoto turnaje. Nejprve vedení Gepardů, následné srovnání skóre a dvě branky inkasované do prázdné branky. Taková je bilance zápasu dvou sousedů v tabulce.
2021-2022 | 2.liga JMK, 18. kolo
20. 2. 2022, 16:30 hod.
SH Tuřany

FBC Dragons

7:11

Branky a nahrávky: 2. Štěpán Dohnal, 3. Matěj Vorba, 6. Zdeněk Řehoř, 10. Tadeáš Mutina, 15. Tadeáš Mutina, 29. Štěpán Dohnal, 39. Vít Štěrba - 6. Ondřej Navrátil, 13. Zdenek Jirásek, 16. Kryštof Lažek, 21. Kryštof Lažek, 22. Zdenek Jirásek, 24. Radovan Zelinka, 29. Ondřej Navrátil, 35. Radovan Zelinka, 38. Kryštof Lažek, 45. Kryštof Lažek, 45. Kryštof Lažek; . Rozhodčí: Jan Frýdek - Tadeáš Grega. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0 .
FBC Gepardi Brno: Zrza (28 Chmela) -–Vorba ©, Bednář, Blažek, Kuchař J. – Novotný, Dvořák, Mutina, Trunda, Dvořák, Dohnal, Štěrba, Vicente, Kuchař T
FBC Dragons: Slabý (16.Šivel) - Zelinka, Fiala, Judas, Jirásek, Kašpárek, Navrátil, Konvička, Švábík, Lažek

Utkání sousedů z tabulky a velmi důležitý zápas v boji o play-off. Na tým zřejmě tíha okamžiku dopadla. Do utkání jsme vstoupili přesně tak jak jsme chtěli. Rychlá hra a napadání soupeře. První třetina byla přesně podle našich představ! Bohužel jsme tuhle hru nedokázali udržet. Druhá třetina byla naprosto nepovedená. Soupeř využil našich individuálních zbytečných chyb. Zkusili jsme úplně všechno, abychom utkání otočili. Bohužel se nám to nepovedlo a soupeř ve třetí třetina, pak využil třemi brankami naši prázdnou branku při power play. Přes prohru se týmu nedala upřít snaha, Týmový výkon nebyl špatný. Byl to zápas z edice „blbec“ a tento zápas prostě nevyhrajete ani kdyby trval 2 hodiny.

Lukáš Beránek (trenér) Těžko se mi tyto dva zápasy hodnotí. Opět se ukázalo, že hrát ráno a poté až v podvečer je prostě nepříjemné. Ranní zápas byl výborný, ten odpolední, pak hrozně křečovitý. Na týmu bylo vidět velké odhodlání uspět v obou zápasech, což se nám bohužel nepovedlo. Škoda zbytečných individuálních chyb. Troufám si však tvrdit, že před zápasy bychom 3 body brali. Děkuji kluků za výkony a věřím, že v dalších zápasech se jdeme porvat o play-off!!