02.11.2021

Plno branek a vítězství nadosah

Lukáš Beránek
Oslabený tým juniorky doplněný hráči dorostu nastoupil v sobotu již ke svému devátému a desátému lihovému utkání. Proti Hattricku se utkání vyvíjelo slibně, ale nakonec se z vítězství radoval domácí tým.
2021-2022 | 2.liga JMK, 9. kolo
30. 10. 2021, 10:30 hod.
CESA VUT II

FBŠ Hattrick Brno "B"

7:5

Branky a nahrávky: 3. Tomáš Jančařík, 16. Michal Horák, 27. Jan Nevěděl, 29. Jan Urban, 38. Jan Nevěděl, 40. Michal Horák, 45. Michal Horák - 6. David Dvořák, 10. Adam Petřivalský, 19. Ondřej Dohnal, 22. Adam Petřivalský, 25. Štěpán Novotný. Rozhodčí: Vojtěch Lesák - Jan Ptáčník. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
FBŠ Hattrick Brno "B": Luňák - Jelínek ,Slezák, Urban, Tyll, Jančařík, Šimíček, Almásy, Nevěděl, Novák, Horák , Valíček
FBC Gepardi Brno: Zrza (Chmela) – Hladký, Blažek, Vorba (C), Bednář – Petřivalský, Vicente, Mutina, Novotný, Dvořák, Řehoř, Dohnal
Před zápasem jsme moc nevěděli, co od soupeře čekat. Rychle jsme poznali, že je soupeř posilněn o některé hráče ze svého A-týmu. Dostal se rychle do vedení a rychlým napadáním nás zaskočil.

Dokázali jsme se s tím ovšem rychle vyrovnat, a ještě v první třetině otočili na 2:1.

Soupeř vletěl do druhé třetiny podobně jako do té první a vyrovnal. Od té doby jsme ovšem dominovali a dokázali jsme se dostat do vedení 5:2.

Od té doby nás může mrzet spousta neproměněných jasných šancí, protože do konce zápasu střílel branky už pouze soupeř. Když jsme se za stavu 5:6 rozhodli odvolat brankaře vedl to už pouze lehkému tlaku a poté bohužel upevnění vítězství trefou do prázdné branky.