21.10.2021

Také proti Dragonům na vítězné vlně

I ve druhém nedělním zápase podala naše juniorka perfektní výkon a připsala si další vítězství.
2021-2022 | 2.liga JMK, 8. kolo
17. 10. 2021, 16:00 hod.
SH Křenovice

FBC Dragons

2:5

Branky a nahrávky: 17. Radovan Zelinka, 28. Kryštof Lažek - 3. Ondřej Dohnal, 3. Ondřej Dohnal, 9. Ondřej Dohnal, 42. Štěpán Novotný, 43. Tomáš Kuchař. Rozhodčí: Jan Saňka - Jan Frýdek. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
FBC Dragons: Slabý - Šimeček, Goliáš - Lažek, Švábík, Plaček, Hunkař, Jarošek, Judas, Jirásek, Navrátil, Kašpárek, Konvička, Gistr, Zelinka
FBC Gepardi Brno: Zrza (Chmela) – Vorba (C), Hladký, Blažek, Kuchař J. – Novotný, Vicente, Mutina, Kuchař T., Dohnal Š., Dvořák, Dohnal O., Petřivalský
Soupeře jsme studovali před naším prvním zápasem. Ovšem bylo znát, že je silně posilněn o hráče, kteří přijeli z mužů. Kluci ovšem soupeři dali rychlou lekci, že to samo nepůjde. Během prvních 3 minut dáváme dvě branky. Nejprve Ondra Dohnal skvěle našel Táďu Mutinu a po 20 sekundách opět kluci zahráli parádní standardní situaci, kdy Kuba Hladký našel skvěle Ondru Dohnala a ten si uměl skvělou střelou poradit, V první třetině ještě opět funguje osa Mutina–Dohnal a vedeme 3:0. Vlastně můžeme říci, že to byl vítězný gól, protože jsme od té doby vedení nepustili.

Soupeř ve druhé třetině zvýšil tempo a snížil na 2:3.

Před třetí třetinou jsme si řekli, že musíme být trpělivý a nebát se i podržet míček. Kluci to zvládli parádně a 3 minuty před koncem dává branku Štěpa Novotný. Soupeř se tím totálně zlomil. Poté už Tomáš Kuchař upravuje kosmeticky do prázdné branky na 5:2.
Lukáš Beránek (trenér):/ Po nepovedených zápasech jsme konečně dokázali uspět ve vyrovnaném boji, a to hned dvakrát! Nemám moc co dodat klukům patří gratulace za skvělé výkony včetně obou brankařů! Dneska si pro to šli od prvního do posledního hvizdu píšťalky rozhodčího. I přes možná lehkou roli outsidera soupeře dokázali porazit! Ještě jednou jim za to patří velké díky a gratulace!