05.10.2021

Juniorská liga pokračuje v rychlém tempu

Lukáš Beránek
V sobotu pokračovala dalšími zápasy liga juniorů, naši kluci tak v krátkém časovém intervalu odehráli už šest zápasů
2021-2022 | 2.liga JMK, 5. kolo
2. 10. 2021, 09:00 hod.
Sportovní hala Tuřany

K1 Florbal Židenice

6:2

Branky a nahrávky: 1. Nicolas Kokeš, 14. Nicolas Kokeš, 28. Ondřej Sukup, 30. Ondřej Sukup, 39. Simon Nobilis, 42. Nicolas Kokeš - 15. Adam Petřivalský, 16. Tadeáš Mutina. Rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jan Kvapil. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
K1 Florbal Židenice: Padalík (Němčanský) - Lošťák, Pacák, Hájek, Sukup, Bašra, Pietropaolo, Kokeš, Nobilis, Dolejška, Tuček, Křenek, Zima, Daniel, Hájek
FBC Gepardi Brno: Zrza (Šikuta) – Vorba (C), Hladký, Blažek, Petřivalský, Kuchař J. – Mutina, Vicente, Štěrba, Dohnal Š., Dvořák, Dohnal O., Kuchař T.
Do utkání jsme vstoupily velmi zle, když soupeř už po 19 vteřinách vedl a byl ve hře lepší. Kluci postupně začali hru vyrovnávat a dostali další ránu do zad minutu a půl před koncem první třetiny. Prohráváme 0:2. Ještě do konce první části se nám však daří snížit zásluhou skvělého signálu při standardní situaci od tria Dohnal–Blažek–Petřivalský.

Při rozehrání chyběly 2 vteřiny dokonce třetiny, a tak jsme dokonce zkoušeli hru v 6, což i vyšlo!

Kluky situace nakopla a po 50 vteřinách druhé třetiny vyrovnáváme. Jsme ve hře lepší a v ten moment dvěma slepenými góly soupeř odskakuje opět na rozdíl 2 branek. Třetí třetinu soupeř výborně bránil, a tak jsme zkoušeli hru bez brankaře a inkasovali 2 branky. Vyrovnaná utkání rozhodují detaily a chyby. Tentokrát méně chyb a více štěstí měly Židenice.