28.09.2021

I druhý zápas byl pro juniory vítězný

Lukáš Beránek
Také ve svém druhém vystoupení ve sportovní hale v Lužné byla juniorka Gepardů úspěšná. Opět padalo hodně gólů a z druhého ligového turnaje se tak vracíme se 100 % úspěšností.
2021-2022 | 2.liga JMK, 4. kolo
26. 9. 2021, 12:00 hod.
SH Lužice

FRC Mikulov

3:12

Branky a nahrávky: 2. Jiří Souchop, 18. Jiří Souchop, 43. Dominik Procházka - 2. Tadeáš Mutina, 2. Jan Kuchař, 3. David Dvořák, 6. Jakub Hladký, 8. David Dvořák, 10. Jakub Hladký, 11. Jan Kuchař, 19. Tadeáš Mutina, 21. Ondřej Dohnal, 29. Nicolas Vicente Marquez, 31. David Dvořák, 40. Adam Petřivalský. Rozhodčí: Jana Kubalíková - Martin Kozáček. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.
FRC Mikulov: Skočík - Jarošek D., Souchup D., Jeřábek, Procházka, Šván, Jón, Vrána, Svoboda, Rabušic, Jarošek O., Souchup J.
FBC Gepardi Brno: Zrza – Blažek, Vorba (C), Hladký, Kuchař J. – Mutina, Vicente, Petřivalský, Dohnal O., Dvořák, Kuchař T.
Opět podobné utkání. Zde jsme věděli, co nás od Mikulova čeká a že by to měl být hratelný soupeř.

Kluci se opět snažili střílet ze všech pozic a vyplatilo se. V první minutě inkasujeme a zdálo se, že opět nechytíme začátek druhého zápasu jako minulý týden. Ovšem zdání klame a za minutu už vedeme 3:1 a vlastně od tohoto momentu kontrolujeme utkání.

Po první třetině vedeme 7:1 a soupeř výsledek neunáší a během zbytku zápasu přichází řada zbytečných faulů a oplácení. Kluci hlavně třetí třetinu už spíše dohrávají a z výsledkem 12:3 můžeme být maximálně spokojeni.
Lukáš Beránek (trenér): Kluci předvedli parádní florbal. Vesměs si dovoluji říci, že kontrolovali oba zápasy. Velmi pozitivní byl přístup, kde kluci začínají hrát opravdu velmi náročný fyzický styl florbalu, což byl náš cíl. Soupeři se s tím dnes příliš nevyrovnali a bylo spousta někdy až zbytečných vyloučení. Jsem rád, že si odvážíme 6 bodů a skvělou náladu. Za týden se těšíme i na vaši podporu na turnaji v Tuřanech!