28.09.2021

Jako na střelnici

Lukáš Beránek
Druhý ligový turnaj naší juniorky odstartoval zápas s Očovem Hodonín. Spíše než florbal připomínal počtem branek střelnici. A bylo, nač se dívat.
2021-2022 | 2.liga JMK, 3. kolo
26. 9. 2021, 09:00 hod.
SH Lužice

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

15:7

Branky a nahrávky: 1. David Dvořák, 4. Adam Petřivalský, 5. Jan Kuchař, 7. Ondřej Dohnal, 8. Tomáš Kuchař, 11. Jakub Hladký, 29. Nicolas Vicente Marquez, 29. Ondřej Dohnal, 30. Adam Petřivalský, 32. Matěj Blažek, 38. Matěj Blažek, 42. Ondřej Dohnal, 44. Tadeáš Mutina, 45. Ondřej Dohnal, 45. Tomáš Kuchař - 5. Michal Kolařík, 10. Lukáš Bílek, 13. Antonín Nový, 19. Filip Ryška, 21. Adam Černý, 41. Martin Koláček, 44. Filip Ryška. Rozhodčí: Jana Kubalíková - Martin Kozáček. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
FBC Gepardi Brno: Zrza – Blažek, Vorba (C), Hladký, Kuchař J. – Mutina, Vicente, Petřivalský, Dohnal O., Dvořák, Kuchař T.
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín: Dekař (8. Šišpera) - Blaha, Korčák, Sukup,Nový - Koláček, Koštuřík, Kolařík, Černý, Fučík, Ryška, Rozbořil, Bílek, Hrdý
Po týdnu se junioři zúčastnili opět ligových zápasů. V prvním nás čekal pro nás celkem neznámý Očov. Nikdo nevěděl moc co čekat. Hřiště v Lužici bylo poměrně malé. Kluci dostali pokyny hlavně se tlačit do střelby a proti o někdy až 3 roky mladším soupeřům hrát dobře fyzicky v osobních soubojích.

Kluci od začátku pokyny plní a ve 23 vteřině utkání otevíráme skóre. Po 8 minutách už vedeme 5:1 a soupeř se rozhodl pro střídání brankařů. Tento krok utkání malinko uklidnil a po první třetině vedeme 6:3. Ve druhé třetině jsme malinko zaspali a měli jsme trošku smůly v zakončení.

Soupeř nás docvaklnul na 6:5 ovšem poté během 3 minut dáváme 4 góly a po druhé třetině nakonec navyšujeme skóre na 9:5.

V závěrečných 15 minutách už soupeř neunesl hru a zbytečně hru vyhrotil. Kluci si přidali pár gólů a upravili na konečných 15:7