Junioři
22.09.2021

Častá vyloučení stála Gepardy body

Lukáš Beránek
Druhý ligový zápase se opět odehrál na hale ve Starém městě. V brněnském derby byli šťastnější naši soupeři.
2021-2022 | 2.liga JMK, 2. kolo
18. 9. 2021, 13:30 hod.
SH Širůch Staré Město

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

FBC Gepardi Brno

4:3

Branky a nahrávky: 4. Michal Matal, 7. Josef Bílek, 22. Josef Bílek, 24. Jan Zouhar - 11. Jakub Hladký, 20. Ondřej Dohnal, 37. David Dvořák. Rozhodčí: Tomáš Húska - Bruno Weber. Vyloučení: 1:3, navíc Petřivalský (GBR) 5 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: Koumal - Tenk, Matal, Jebavý, Švestka, Pípal, Hladík, Bílek, Zouhar
FBC Gepardi Brno: Chmela (Zrza) – Hladký, Vorba ©, Blažek, Petřivalský, Kuchař – Mutina, Vicente, Novotný, Dohnal O., Dvořák, Dohnal Š.
Kluci byli namotivováni po prvním zápase. Poté ještě zjistili, že soupeř má pouze 8 hráčů a z týmu byla cítit touha opět uspět. Ovšem první minuty nám ukazují, že to bude mnohem těžší zápas než ten první.

Soupeř jde do rychlého trháku na 0:2. Přesně to, co jsme nechtěli! Přirozeně soupeř v takovém počtu začíná spíše bránit.
Kluci ve druhé třetině zásluhou Ondry Dohnala vyrovnávají. Před námi je stále více jak půlka zápasu. Soupeř ovšem po brejku a využité přesilovce odskakuje opět na rozdíl 2 branek.
Na začátku třetí třetiny snižujeme na rozdíl jedné branky. To bylo ovšem vše, co jsme dokázali. Zápas to byl smolný, ve kterém jsme neproměnili spoustu jasných šancí a sráželi nás místy zbytečná vyloučení.
Ohlasy

Lukáš Beránek (trenér): Kluci zvládli vstup do soutěže nad očekávání. Dokázali si, že budou hrát vyrovnané zápasy téměř celou sezónu a doufáme, že i o horní polovinu tabulky, což je náš předsezónní cíl. Byl jsem rád, že na hře byli vidět prvky na kterých pracujeme na tréninku a výrazně zlepšená fyzická kondice hráčů. Těším se na další turnaj za týden v Lužici.