08.03.2023

Junioři: Povedená neděle zakončena výhrou nad Blanskem

První vzájemné utkání v této sezóně skončilo po jednoznačném průběhu jasnou výhrou Gepardů
2022-2023 | 2.liga JMK (JUN), 22. kolo
5. 3. 2023, 12:00 hod.
Sportovní hala Tuřany

FBK Atlas Blansko

11:3

Branky a nahrávky: 12 Novotný (Dohnal), 14 Dohnal (Matula), 16 Hladík (Dobrovolný), 22 Novotný (Dohnal), 27 Dobrovolný (Řehoř), 28 Novotný (Dohnal), 29 Martínek (Štěrba), 30 Novotný, 34 Jedlička (Novotný), 36 Dobrovolný (Štěrba), 40 Štěrba (Bednář) – 13 Muller, 24 Muller (Navrátil), 42 Jeřábek (Muller) . Rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kohoutek . Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0 .
FBC Gepardi Brno: Zrza – Kuchař J. ©, Dobrovolný, Matula, Bednář – Novotný, Jedlička, Dohnal, Štěrba, Martínek, Bretfeld, Hladík, Řehoř, Chmela
FBK Atlas Blansko: Černošek, Navrátil, Kobylka, Jeřábek, Franc, Konečný, Nechuta J., Muller, Langr, Nechuta V., Žabka

Ve druhém nedělním utkání jsme chtěli navázat na výhru proti Hornetům. Soupeř to byl pro nás neznámý, ale ihned po úvodu utkání jsme tušili, že to bude zápas v podstatě o nás a o našem přístupu. Během první třetiny to byl ospalý výkon od obou týmu, kdy se hlavně Gepardům nedařilo zakončení. To se prolomilo ke konci, kdy se během dvou minut skóre přelévalo ze strany na stranu. První třetina tedy končí 2:1 pro Gepardy!

Druhá třetina začala skvěle hned po 11 sekundách dáváme další branku a určujeme ráz celého zbytku utkání. Gepardi si otevřeli střelnici a konečně začali využívat své šance. Soupeři nedali šanci a druhou třetinu ovládli 6:1, celkově tedy vedeme 8:2. Třetí třetina se pak dohrávala ve volném tempu. Soupeř už neměl příliš sil na zvrat utkání.

Lukáš Beránek (Gepardi): Další utkání z mnoha, které bylo hlavně o nás. První třetina ospalá – neproměňování šancí, nekoncentrace. Druhá třetina skvělá, kde jsme utkání rozhodli! Díky klukům za dnešní zápasy a těším se na poslední ligové kolo, které nás čeká první víkend v dubnu.