TROOPERS Green

FBC Gepardi Brno Blue

0:10

FBC Gepardi Brno Blue: Flekač – Boček, Swiač, Rejzek, Tomšíček – Jelínek, Ondráček, Maňas, Mazáč M., Malík, Macháček

V posledním zápase nás čekali Troopers. Troopers se na tomto ligovém kole jevili jako nejslabší soupeř. Do vedení jsme se dostali hned po 21 sekundách hry. Jenže atmosféra v hale zbrojila proti Gepardům. Hráči začali řešit co na ně kdo huláká a přestali se soustředit na hru. V tento moment nás skvěle podržel brankář David Flekač. V prvním poločase tedy Gepardi předváděli naprosto jiný výkon než proti Gullivers a do konce poločasu zvládli vstřelit pouze 1 další gól. Promluvení do duše a následná aktivace o poločase změnila nádech hry pro druhý poločas. V druhém poločase Gepardi naprosto dominovali a utišili celou halu až samozřejmě na naše věrné fanoušky. Zápas skončil výhrou 10:0.