FBC Gepardi Brno Yellow

6:10

Branky a nahrávky: 5 x Halva, 3 x Mazáč D., 2 x Maňas .

FBC Gepardi Brno Yellow: Tauvinkl – Swiač, Šimonik, Blaha, Šenkýř, Slezák – Maňas, Halva, Kubosch, Smrček, Mazáč, Škil, Žák, Kaněk, Baláž

Prvním dnešním soupeřem bylo domácí družstvo ze Znojma. Soupeř se z úvodu snažil naše kluky zaskočit náporem, který jsme ale ustáli. Naopak jako první jsme udeřili my. Během další chvíle jsme se ujali vedení 3:0. Až pak po naší chybné rozehře skóroval soupeř. Soupeře jsme ale stále přehrávali. Bylo vidět, že naši kluci jsou na tom technicky lépe. Tříbrankové vedení jsme si vzali zpět po zisku míče Nicolasem a jeho samostatné akci. Pak jsme nedostoupili střelce soupeře, který nedal Kubovi v brance šanci. Do poločasu jsme, ale ještě dvakrát skórovali my. Druhý poločas jsme začali brankou po 6 vteřinách samostatnou akcí Davida přímo po buly. Soupeře jsme ale nezlomili. Začal hrát aktivněji a postupně hru srovnal. Po dalším nedostoupení střelce soupeř poprvé skóroval i ve druhé půli. Následně jejich nejlepší hráč skvěle prošel mezi našimi kluky a chladnokrevně zavěsil. Pak si Kuba nešťastně srazil nahozený míček do brány a soupeř byl na rozdílu dvou branek. Naši kluci se ale nesesypali a následně zvýšili opět na rozdíl tří branek. Soupeř ještě jednou reagoval po zaběhnutí za obranu. Pak naši kluci využili špatného střídání soupeře a po rychlé rozehře Vládi Škila opět zvýšili vedení. Divoký poločas zakončil samostatnou akcí zakončenou brankou pětibrankový Nicolas Halva. Kluci se mohli radovat z první dnešní výhry.