Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jak v novém roce

21.01.2021 | Zbyněk Matýsek

Nouzový stav se nám přesunul dod nového roku a v tuto chvíli nejsou signály o tom, že by došlo ke změnám a postupnému uvolnění, přinášíme stručnou informaci, jak v tuto chvíli probíhá příprava Gepardů na dobu po-COVIDovou.

Týmy přípravek a elévů pokračují v pravidelných cvičících meetech v režimu 2x denně. Kluci mají každé cvičení v délce zhruba hodinku a prostnými cvičeními, cviky na rychlost a ohebnost střídají cvičení s florbalkami a míčkem, jako cvičící pomůcky používají cokoliv, co naleznou doma, od PET lahví přes švihadlo až po roličky toaletního papíru.

Mladší žáci pokračují v tréninkových týdenních plánech. Na tréninkových stránkách dostávají individuální tréninkový plán, potkávají se na dvou meetech, kdy na prvním probírají i taktické věci, systémy hry a různé zajímavosti z florbalu, páteční meet mají tréninkový před webkamerami.

Online trénink před kamerami zahájili také starší žáci. Kromě toho pokračuje také individuální tréninky podle připraveného plánu, které jsou vytvořené klukům přímo na míru.

I dorostenci v roce 2021 nespí. Individuální tréninky doplněné výzvami jim zpestřují první týdny nového roku a nenechají zapadnout florbal do zapomnění.

Další novinkou jsou individuální tréninky pro brankáře, kteří mají k dispozici týdenní plán se třemi tréninkovými jednotkami a cvičeními, které mohou provádět na malém prostoru.

Všichni se nemůžeme dočkat toho, až se otevřou brány tělocvičen a hal a aspoň v omezené míře se budeme moci potkat na tréninzích a zápasech.

Obrovské poděkování patří všem hráčům, že nezahálejí a poctivě trénují, rodičům, kteří mají trpělivost a nechávají své ratolesti po školních povinnostech ještě před monitory, trenérům, kteří bez výjimek přistupují k této mimořádné situaci s pečlivostí a precizností sobě vlastní a všem příznivcům Gepardů.

Děkujeme

#gepardinespi
#vratimesesilnejsi

 
Aktuální články
Zbyněk Matýsek: Baví mě, když vidím, jak se kluci florbalem baví a jak se zlepšují

V pravidelných rozhovorech pokračujeme i po Velikonocích a k pomyslnému mikrofonu se dostává trenér mladších žáků a člen Výkonného...

 
Velikonoční výzva - Gepardí vejce

Pro naše hráče máme během lockdownu připraveny kromě pravidelných meetů a tréninkových plánů i různé výzvy. Běželi jsme do Prahy,...

 
Vzpomínka - velikonoční soustředění

Můžeme si jen povzdechnout: kdyby nebylo pandemické situace, právě v tuto chvíli by vrcholily přípravy na tradiční velikonoční...

 
Ondřej Škil: Snažím se, aby moji hráči měli primárně radost ze hry, z pohybu a cítili, že jsou součástí velmi dobré party kámošů.
 
Informace k Valné hromadě
 
Z historie Gepardů: Orelská florbalová liga
 
Ondřej Dohnal: Moje ambice jsou, aby se kluci v Gepardech co nejvíce “zdravě“ posouvali.
 
Z historie Gepardů: Liga mezi městy - mistři
 
Lukáš Beránek: Hlavní cíl je nyní udržet kluky u florbalu, tým mužů je velká výzva
 
Z Historie Gepardů: sezóna 2012-2013 a Liga mezi městy
 
Naši partneři
Zápasy
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 11:30
FBŠ Hattrick Brno "B" - Gepardi DDM Helceletka Brno
7:4 (1:1, 3:1, 3:2)
 
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 14:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBC Dragons
6:3 (0:3, 4:0, 2:0)
 
Starší žáci | Sobota 10.10.2020, 13:20
FBC Slovácko Black - Gepardi DDM Helceletka Brno
5:6 (2:2, 2:2, 1:2)
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020, 13:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBK Atlas Blansko
9:2 ()
 
Mladší žáci | Neděle 25.04.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
 
Elévové | Neděle 18.04.2021
Bulldogs Brno Orange - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 11:20
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0 (Prohra)
 
Přípravka | Neděle 11.04.2021
K1 Florbal Židenice Girls - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS