Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krásné a pokojné Vánoce

22.12.2020 | Zbyněk Matýsek

Všem příznivcům, přátelům a spřízněným duším Gepardů Brno přejeme krásné a pokojné vánoční svátky.

Vážení rodičové a příznivci Gepardů.

Uplynulý rok nám přinesl něco, s čím jsme ani v nejčernějším snu nepočítali. Totální stopku běžného života, na který jsme byli zvyklí. A to s sebou neslo i pozastavení naší činnosti. Sezónu 2019-2020 jsme nemohli ani zdárně dohrát, v ročníku 2020-2021 jsme stihli odehrát v každé kategorii maximálně dva turnaje.

Kluci a holky v úvodu nové sezóny prokázali velkou chuť trénovat a v zápasech obrovský potenciál. A to napříč kategoriemi. Je velká škoda, že jsme se mohli s nimi potkat pouze v těch několika málo zápasech. Bohužel Covid byl zásadně proti a my s ním nemůžeme (zatím) vést vyrovnaný zápas.

Proto jsme se museli uchýlit k on-line tréninkům, meetům a setkávání pouze před webkamerou. Nic zatím nenasvědčuje, že by alespoň v úvodu roku 2021 mohl dojít ke zlepšení. Abychom alespoň minimálně udrželi kluky ve formě, budeme pokračovat v setkáváních před kamerou, výzvách a jiných aktivitách, které lze provozovat v rámci platných nařízení vlády. Abyste měli alespoň stručnou představu, které to byly ve čtvrtém čtvrtletí, přinášíme krátký souhrn.

Přípravka a elévové zdárně cvičí doma společně před webkou 2x týdně za účasti svých trenérů a starších spoluhráčů z dorostu a juniorky.

Mladší žáci se potkávají na meetech, dostávají tréninkový plán na celý týden na tréninkových webových stránkách.

Starší žáci a dorostenci dostávají tréninkový program v platformě XPS, jejich trénink je navíc zpestřen spoustou výzev (běh, prkno...).

Nezapomínáme také na naše brankáře, kteří mají rovněž k dispozici cvičení pro domácí přípravu zde.

Neustále sledujeme aktuální situaci a jakmile budeme mít novinky ohledně působení sportovních klubů, obratem vám dáme vědět.

Moc se těšíme na to, až skončí tato krize a my se budeme moci s klukama potkat na normálních běžných trénincích a ligových turnajích.

Na závěr vám chci poděkovat za trpělivost, jakou s námi i s klukama máte. Děkujeme, že jim dáváte prostor si trochu zatrénovat i v domácích podmínkách a umožníte jim alespoň online setkání s námi. Jsme vám rovněž vděčni, že v krátkém období před Vánoci jste klukům umožnili jít si alespoň trochu zatrénovat do Šlapanic a na Kneslovku. Tyto tréninky měly především důležitost v sociálním kontaktu a v možnosti osahat si práci s míčkem po dvou měsících na větším hřišti. Děkujeme.

A na úplný závěr mi dovolte popřát Vám jménem celého realizačního týmu a vedení klubu Gepardi Brno všem krásné Vánoce a v novém roce hodně štěstí a zdraví. Ať je ten příští rok o hodně lepší než ten, který nám právě končí.


Vaši Gepardi Brno

 
Aktuální články
Zbyněk Matýsek: Baví mě, když vidím, jak se kluci florbalem baví a jak se zlepšují

V pravidelných rozhovorech pokračujeme i po Velikonocích a k pomyslnému mikrofonu se dostává trenér mladších žáků a člen Výkonného...

 
Velikonoční výzva - Gepardí vejce

Pro naše hráče máme během lockdownu připraveny kromě pravidelných meetů a tréninkových plánů i různé výzvy. Běželi jsme do Prahy,...

 
Vzpomínka - velikonoční soustředění

Můžeme si jen povzdechnout: kdyby nebylo pandemické situace, právě v tuto chvíli by vrcholily přípravy na tradiční velikonoční...

 
Ondřej Škil: Snažím se, aby moji hráči měli primárně radost ze hry, z pohybu a cítili, že jsou součástí velmi dobré party kámošů.
 
Informace k Valné hromadě
 
Z historie Gepardů: Orelská florbalová liga
 
Ondřej Dohnal: Moje ambice jsou, aby se kluci v Gepardech co nejvíce “zdravě“ posouvali.
 
Z historie Gepardů: Liga mezi městy - mistři
 
Lukáš Beránek: Hlavní cíl je nyní udržet kluky u florbalu, tým mužů je velká výzva
 
Z Historie Gepardů: sezóna 2012-2013 a Liga mezi městy
 
Naši partneři
Zápasy
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 11:30
FBŠ Hattrick Brno "B" - Gepardi DDM Helceletka Brno
7:4 (1:1, 3:1, 3:2)
 
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 14:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBC Dragons
6:3 (0:3, 4:0, 2:0)
 
Starší žáci | Sobota 10.10.2020, 13:20
FBC Slovácko Black - Gepardi DDM Helceletka Brno
5:6 (2:2, 2:2, 1:2)
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020, 13:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBK Atlas Blansko
9:2 ()
 
Mladší žáci | Neděle 25.04.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
 
Elévové | Neděle 18.04.2021
Bulldogs Brno Orange - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 11:20
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0 (Prohra)
 
Přípravka | Neděle 11.04.2021
K1 Florbal Židenice Girls - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS